selinyetimoglu.com

PCC Profesyonel Kariyer Koçu & Kariyer Danışmanı, Ex-HR

Birbirinden Eğlenceli, Bilgi ve Tecrübe Dolu Atölyeler Takvimi

Yorum bırakın

FunOfis Nisan ayı genel katılıma açık eğitim takvimini duyurduk.

Bu ay önceki aylardan daha zor oldu işimiz, çünkü her geçen ay, eğitim ve atölyelerimizin sayısı artıyor, konular çeşitleniyor, lokasyonlarımız artıyor (Destekçilerimiz Avita, KariyerİST ve Koza Yazılım sağolsunlar var olsunlar).

 

Öte yandan bu ay önceki aylardan daha keyifli oldu, her geçen gün yapmak istediklerimizi daha kolay yaptığımız bir hal alıyor işler. O kadar şanslıyım ki ben, hayat o kadar iyi davranıyor ki bana, daha ben tıklatmadan açılıyor kapılar önümde birer birer. Şükürler olsun, sevdiklerimi takdir ettiklerimi çalışma arkadaşı yapabilme şansı verdi hayat bana, aynı şekilde çalışma arkadaşım olmak isteyenlerle tanışıp süper bağlar kurduğum da oldu. (Evet kurmadıklarım da oldu, en temelde elektrik meselesiyse bu ve eğer kafayı kırıp olmaz denileni oldurmaya çalışıyorsan yola birlikte çıktığın kişileri çok iyi seçmen gerekiyor. Gün geldi, seçimlerimizde yanıldığımız da oldu elbette, hayat her gün bir şey öğretiyor, bunun için de şükürler olsun bir kez daha…)

 

İnsan bir şey yarattığında sevilsin istiyor, mesela ev hanımları yaptığı yemek beğenilsin ister, üretmiştir çünkü emek vermiştir. FunOfis de benim için çok değerli, ben yaptım, biz yaptık. Bazen ondan bahsederken bir bebekten bahsedilirken kullanılan tabirler kullandığımı fark ediyorum “Henüz emekleme aşamasında” falan diyorum, samimiyet dozuna göre “Ayyy o daha minnak bi bebecik ablasııııı” modunda buluyorum kendimi bazen.

 

Sürekli çocuğundan bahseden, ne kadar akıllı ne kadar farklı bir çocuk olduğunu söyleyenleri gözlemlerdim, bir baktım ben de o hale geldim. Korktuğum kişi olmayayım derken, Feridun Düzağaç’tan “Olmaktan korktuğum yerdeyim” sözlü şarkıyı mırıldanırken buluverdim kendimi…

 

Velhasılı, FunOfis işte, ablaları abileri, teyzeleri amcaları, çok şeker, mini minnacık bir bebek. Renkli bir karakteri var pembeli sarılı, çok farklı ilgi alanları var, sinemayı da seviyor, psikolojiyi de, kendini geliştirmeyi seviyor, ama temelde hepimizden farksız çünkü o da mutluluğu arıyor, tüm insanlar gibi…

 

Sadece Nisan programını buraya koyup çıkacaktım, yine durduramadım kendimi uzattıkça uzattım.

Buyursunlar efenim…

funofis-selin-yetimoglu-egitim-atolye

 

Her bir atölyenin detayına web sitesinden veya Facebook sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s