selinyetimoglu.com

PCC Profesyonel Kariyer Koçu & Kariyer Danışmanı, Ex-HR

Koçluk Almak İsteyenler Bu Pazaryerine Bi’ Uğrasın!

Yorum bırakın

selin-yetimoglu-ile-business-lunchToptalent.co’yu mutlaka duymuşsunuzdur. Ben de geçtiğimiz yıl bu sayfalarda paylaşmıştım, üniversite öğrencileriyle Business Lunch yapmıştık.

 

1 yıldır yayında olan ve iş hayatında başarıyı hedefleyen genç profesyoneller, yeni mezunlar ve öğrenciler için çeşitli faydalar sağlamayı amaçlayan Toptalent.co, şimdi de Kariyer Koçlarının çalışmalarını aktarabileceği, kariyeriyle ilgili bir adım atmak isteyenlerle buluşabileceği bir alan açtı.

Artık kariyer koçluğu hizmetlerimizi bu mecrada satışa sunabileceğiz. Evet şu anda koçluk hizmeti satışta olan tek Kariyer Koçu benim ancak yakın zamanda seçenekler her iki taraf için de çoğalacak…

Her ay 100 bin genç profesyonel, yeni mezun ve öğrencinin ziyaret ettiği yenilikçi kariyer platformu Toptalent.co’da, iş hayatında başarı isteyen adaylar ile hayallerindeki kariyerin inşasına bir adım daha yaklaşabilecek ve kariyerlerine yön verebilecek kişiler bir araya gelecek.

Kişiye özel bu hizmetler Türkiye’nin her yerinden erişilebilir olacak. Görüşmeler telefon, Skype ile görüntülü konuşma olabileceği gibi aynı şehir içinde birebir yüz yüze de olabilecek. Platformun kurucu ortağı Mehmet Aksu “Böyle bir platformun eksikliğini koçlar ve mentorler uzun zamandır hissediyordu. Oldukça yoğun bir ilgi var. Ayrıca özellikle Anadolu bu hizmetlere oldukça uzak, bu nedenle platformun online olmasının büyük avantajları olacak. Hem tecrübesini paylaşanlar, hem de adaylar açısından.” diyor.

Bu yeni hizmet ile ilgili tüm bilgiler toptalent.co/coaching adresinde bulunabilir.

 

Benim şu anda satışta olan çalışmalarımı incelemek isterseniz buradan buyrunuz;

Bireysel Nefes Seansı

Profesyonel Kariyer Koçluğu

Adaylar İçin Mülakat Simülasyonu

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s