selinyetimoglu.com

PCC Profesyonel Kariyer Koçu & Kariyer Danışmanı, Ex-HR

En Çalışkan Blog Sizce Hangisi?

Yorum bırakın

Hürriyet’in desteğiyle kurulan ve bugün üye sayısı 20000’e ulaşan blog ekosistemi Bumerang bu sene de kendi kategorilerinde en iyi olan bloglara ödüllerini vermek üzere hazırlıklarını sürdürüyor.

En Tarz Blog, En Sosyal Blog, En Uyumlu Site gibi kategorilerin bulunduğu yarışmaya ben de blogumla En Çalışkan Blog kategorisinde adayım.

En Çalışkan Blog kategorisinin kriterlerini belirten “Hedef kitlesine uygun içerik zenginliği ve geniş arşivi ile dikkat çeken, blog içeriklerini düzenli aralıklarla güncelleyen, okuyucularına benzersiz araştırmalar sunan, yazılarını video ve görsellerle zenginleştiren, özgün ve farklı anlatıma sahip bilgileri içeren siteleri kapsar.” açıklamasına uygun bir blog yarattığım kanısındayım.

Birincilerin 29 Kasım 2012 Perşembe akşamı Hilton Convention Center’daki törende açıklanacağı yarışma için desteklerinizi bekliyorum. 🙂 Bunun için 15 Kasım gününe kadar http://bumerang.hurriyet.com.tr/bumerang-odulleri/52087.htm adresine tıklayarak oy vermeniz yeterli.

Bu blogu kuralı uzun zaman olmadı. Belki de blog dünyasına geç adım atanlardanım. Ancak bu gecikmenin bilincinde olarak, blogu yayına açtığım ilk 2 ay boyunca her gün paylaşımlarda bulundum. Son 1 aydır ise hayatımdaki büyük değişimler sebebiyle rayına oturtamadığım düzen yüzünden azaldı ancak yine gün aşırı paylaşımlarda bulunmaya devam ediyorum.

İlk günden beri, yeri geldi sabah erken kalkıp yazdım, yeri geldi öğle arasında mola vermeyip içerik oluşturmaya vakit ayırdım, ve hatta haftasonları hiç evden çıkmayarak tüm hafta paylaşabileceğim yazılar oluşturdum.

Blogum aracılığıyla birbirinden değerli bloggerlarla ve İK dünyasından profesyonellerle tanıştım. Birçok seminer, konferans ve zirveye katılımcı veya konuşmacı olmak üzere davetler aldım. Bu sayfalarla gelen olumlu olumsuz tüm eleştirilere mutlu oldum; paylaşımlarıma değer verilip yorum yapmaya vakit ayrıldığı için.

Bu blog sadece benim paylaşımlarımla var olmadı, okuyuculardan gelen eleştirilerle ve yorumlarla ilerledi. Şimdiyse bu paylaşım ortamını bir adım daha öteye taşımak için Bumerang Ödülleri‘nde destek bekliyorum. 🙂

Oylama süreci boyunca Türkiye’de olmayacağım için oy verme hakkım bulunmuyor, yani kendim bile kendime oy veremiyorum ve bence böylesi daha adil, kaderim tamamen okuyucularımın ellerinde. 🙂

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s