selinyetimoglu.com

PCC Profesyonel Kariyer Koçu & Kariyer Danışmanı, Ex-HR

Duyuru: Yeni Dönem Kariyer Koçluğu Çalışmalarım

Yorum bırakın

Son haftalarda gelen koçluk taleplerine maalesef olumsuz dönüş yapmak zorunda kalıyordum. Ajandam, planlı koçluk görüşmelerimin tamamlanmasıyla ferahladı ve yeni danışanları bekliyor. 🙂

 

7 Ekim haftası itibarıyla yeni dönemi başlatıyorum. Bu yeni dönem için de her zaman olduğu gibi sınırlı sayıda kişiyle çalışabileceğim. Şimdiden sürece kayıt olan 2 kişi var, heyecanla ilk görüşmeleri bekliyoruz.

Koçluk görüşmelerimizde ilk olarak ihtiyacınızı belirliyoruz. İhtiyacınıza yönelik olarak karakterinize ve kişisel değerlerinize en uygun alanları belirleyerek gelecek projeksiyonunuzu nasıl planlayacağınızı, sizi bir sonraki adımda en çok neyin mutlu/tatmin edeceğini, ilerlemek istediğiniz yolda hangi kaynaklarla yeteneklerinizi daha çok geliştirebileceğinizi ve bu yolculuğunuzda büyük resim dahilinde bir sonraki adımınızın ne olması gerektiğini seanslarımız dahilinde konuşacağız. Bir alanda gelişme sağlamak istiyor ama bunu tek başınıza gerçekleştiremiyorsanız koçluk almak size katkı sağlayacaktır.

Profesyonel Koçluk eğitimimi ICF onayıyla 2013 yılında aldım, şu anda ACC unvanıyla mesleğimi sürdürüyorum. Her seans ortalama 1 saat sürüyor. Seansları haftada bir kez yapıyoruz. Bu aralık o haftaki konu ve hedef ödevlere göre veya karşılıklı ajandamıza uygun olarak değişebilir. Yüzyüze görüşmeleri Kozyatağı’nda, online görüşmeleri Skype’ta gerçekleştiriyorum.

Eğer kariyer koçluğu almaya ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız info@selinyetimoglu.com adresimden ulaşın, detayları ileteyim.

 

Sevgiler, keyifli haftalar.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s