selinyetimoglu.com

PCC Profesyonel Kariyer Koçu & Kariyer Danışmanı, Ex-HR

Kendi En İyi Versiyonuna Ulaşma Yolculuğu

6 Yorum

FunOfis’e kardeş geldi! İsmi birada.

 

Yaklaşık 3 sene önce KFC ile bir yola çıkmıştık. Sonradan pek çok kez “çocuğum gibi” tabirini kullanacağım FunOfis’i yaratmıştık. Sevdiklerimizden, takipçilerimizden ve iş çevremizden o yolda çooook destek aldık, var olsunlar.

Yazdan beri yeni bir mevzu üzerinde çalışıyorduk. Bizim mevzular genelde önce derinlerde vuku buluyor. Öyle paldır küldür girişemiyoruz. Aylarca araştırdık, öğrendik, “e bu iş zormuş, yapabilir miyiz ki, yaparız yaaa, yok yok baya zormuş yapamayabiliriz, ya ne olacak sanki bu güne kadar neyi yapamadık, hem yaparsak başarı yapamazsak tecrübe olur” minvalinde pek çok iç çatışma neticesinde giriştik.

Kafa kafaya verdik, kaç kez oturduk “toplantı”lar, planlar programlar, kim haftada kaç tane, hangi günlerde video yayını yapacak, bir videoyu yayına hazır hale getirmek kaç saatimizi, aa yok bu iş baya çetrefilliymiş o zaman kaç günümüzü alacak derken yaptık işte bir şeyler, naçizane.

Her Pazartesi KFC, her Çarşamba ve Cuma günü ben video yayınlayacağım. Pazartesileri benim blog günüm zaten, burası ilk göz ağrım ve her daim önceliğim.

 

birada. kanalımızda şu anda 6 videomuz yayında. Çocuk gibi saat başı açıp bakıyoruz görüntülenme sayısı artmış mı diye.

 

2018 sonuna dek ben kişisel gelişim alanına odaklanan, herkesin ihtiyacı olabilecek teknikleri içeren konuları hazırlayacağım, Fırat ise kendi uzmanlık alanı olan sinemaya ek olarak benim “kültür sanat” başlığında toplayabildiğim konularda içerikler hazırlayacak. 2019 itibarıyla yelpazeyi genişletmeyi ve daha farklı konularda da içerik üretmeyi, alanında uzman konuklarla keyifli ve faydalı sohbetler paylaşmayı planlıyoruz.

 

 

 

 

2012’den bu yana bu sitede 500’den fazla yazı hazırladım, bazılarını benim bile unuttuğum, görünce “aa bunu da mı yazmışım” dediğim hikayeler ile tecrübe paylaşımı yaptım. Ne zamandır içerikleri video olarak da hazırlamam konusunda mesajlar alıyordum. Malum gittikçe daha hızlı yaşıyoruz şu hayatı. Yazıları okumak “yavaş” kalabiliyor bazen, özellikle genç ruhlar ve Z hatta bazen Y kuşağı için bile. Her bir videoyu mümkün olduğunca “öz” bilgilerle donatmaya gayret ediyorum. Youtube ruhuna uygun olsun diye hiçbir fazlalığa yer vermiyorum. Teknik olarak 10-15 dakikalık videolar kanalı daha hızlı yükseltir diyorlar ancak niyetim öncelikle fayda sağlamak. Bu nedenle “hap” halinde sunmaya özen gösterdiğim ve çoğu 10 dakikanın altında olan içerikler bana daha mantıklı geldi. Bilmiyorum izleyicisi ne düşünür. Ama özetle, izleyene bir küçücük faydası bile olsa benden mutlusu olmaz yani. O yüzden izledikten sonra yorumlarınızı paylaşırsanız, hatta bir de kanala abone olup videoları beğenirseniz aşırı çok mutlu olurum. Beni çok heyecanlandıran bir proje oldu bu, hevesimi nasıl anlatayım bilmiyorum ki. 🙂

 

Ya da artık anlatmaya çabalamak yerine sizi kanalla başbaşa bırakayım.

Kendi En İyi Versiyonuna Ulaşma Yolculuğu ismini verdiğim ve her hafta iki yeni video eklediğim oynatma listesine tıklayarak çok sayıda kişisel gelişim alanı hakkında tanım, yöntem ve örneklere kesintisiz olarak ulaşabilirsiniz.

 

 

Sevgiler, iyi haftalar.

6 thoughts on “Kendi En İyi Versiyonuna Ulaşma Yolculuğu

  1. Çok sevindim sizi sadece okumakla kalmayıp bir de dinleyebilecek olmama. Elinize sağlık. Şimdi dışarıda olduğum için açıp izleyemiyorum ama ilk fırsatta hepsini baştan sona izleyeceğim.

  2. Tebrikler. Başaerılarınızın devamını dilerim.

  3. Tebrikler! Videolarınızı yürüyüşte keyifle dinleyebileceğim artık:)

  4. Hayırlı olsun. Hemen abone oluyorum.

  5. Tebrikler, emeklerinize sağlık

  6. Çok iyi haber!Ben de spor salonunda dizi izlemeye alışmıştım en azından faydalı bir şey izlerim artık.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s