selinyetimoglu.com

PCC Profesyonel Kariyer Koçu & Kariyer Danışmanı, Ex-HR

İsme Özel İmzalı Kitap Satışı

1 Yorum

Mutluluk Faktörü 15 aydır, Değerlendirme Merkezi ve Mülakatlarda %100 Başarı ise 6 aydır raflarda. Mutluluk Faktörü ilk yayınlandığında, yani pandemi öncesi günlerde çok çeşitli imza günleri düzenleyebildik. TÜYAP Kitap Fuarında standın önünde bekleyip imza alıp fotoğraf çektirmek isteyenlerle buluşmak, hayatımın en güzel deneyimlerinden biriydi. Asla unutmayacağım bir gündür…

İkinci kitabım ne yazık ki tam bir “pandemi bebeği” olduğu için bu imkanı bulamadık. İsme özel imza atmayı ben de özledim. Bu nedenle geçici süreli bir isme özel imzalı kitap satışı düzenledik. Mutluluk Faktörü veya Değerlendirme Merkezi ve Mülakatlarda %100 Başarı kitaplarımı sipariş verenlerin istediği isme özel imzalayarak gönderimini gerçekleştiriyoruz. Yılbaşına dek ekstra bir indirim kampanyası da planladık.

Böylece, kendisi alıp okumuş ama etrafında birilerine hediye etmek isteyenler indirimli olarak alabilecek ve hediye edeceği kişinin ismine imzalatabilecek. (İçine fatura koymuyoruz, onun yerine pakete gülen yüz stickerları yapıştırıyoruz. :))

Kitapları incelemek ve sipariş etmek için bu sayfayı inceleyebilirsiniz.

Şimdiden keyifli okumalar dilerim.

One thought on “İsme Özel İmzalı Kitap Satışı

  1. Selin Hanım size çok teşekkür etmek istiyorum. Kitaplarım ertesi gün elime ulaştı nasıl yaptınız bilmiyorum İstanbul’dan İzmir’e hiç beklemiyordum bu kadar hızlı. Ayrıca özel notunuz için teşekkürler. Çok mutlu oldum, dediğiniz gibi uğurlu gelir inşallah. Mutlu seneler size.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s