selinyetimoglu.com

PCC Profesyonel Kariyer Koçu & Kariyer Danışmanı, Ex-HR

Üniversitelilerden Sosyal Medya İletişim Tasarımı Zirvesi: Smit Summit!

Yorum bırakın

2012 yılında “bir avuç” tabirine uyacak sayıda Anadolu Üniversitesi  öğrencisinin etkinliği olarak başlayan SMIT SUMMIT (Sosyal Medyada İletişim Tasarımı Zirvesi), önümüzdeki ay 2. kez düzenlenecek. Etkinliğin ilkine katılanlar ise tabii ki internet girişimcileri, sosyal medya uzmanları, şirketlerin internet strateji yöneticileri, internet marka yöneticileri ile pek tabii ki bu alanda ilerlemek isteyen öğrenciler.

Organizasyon ekibi cevval, geçen seneki rakamlar en azından böyle söylüyor. Bir göz atacak olursak: şehir dışından fazlasıyla katılım gören bu organizasyon, konferans salonunda olamayanlar için canlı da yayınlandı. Twitter Türkiye gündeminde trend topic oldu. Facebook ve twitter üzerinden viral yolla yüz binlere ulaşıldı.

Sektörünün liderlerinden oluşan 9 konuşmacı ve katılımcıların memnuniyetlerini belirten yorumlar ise 2. organizasyonun en büyük sebeplerinden. Organizasyon sonrası, organizasyona yoğun emek veren öğrenciler tarafından kurulan Anadolu Üniversitesi  Sosyal Medya Kulubü ise bu yıl daha kalabalık. Artık geniş bir aile olan kulubün bu sene düzenleyeceği etkinlikte neler olacağı hedef kitle tarafından merakla bekleniyor, zira şimdiden şehir dışından gelen servis-otobüs-konaklama talepleri bunu gösteriyor.

19 mart 2013 tarihinde düzenlenecek olan 2. zirvenin konuşmacıları ve sponsorları ise büyük oranda belli oldu . Büyük isimlerle organizasyonun uluslar arası boyutlara taşınması bile gündemde.

Gelişmelerden bizzat haberdar olmak için ise:

www.smitsummit.com

www.twitter.com/aristolog

www.facebook.com/smitsummit

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s