selinyetimoglu.com

PCC Profesyonel Kariyer Koçu & Kariyer Danışmanı, Ex-HR

İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı Var Dediler Geldik!

Yorum bırakın

yeni-mezunDoğu Marmara İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da DOMİF kısaltmasıyla karşımızda. 🙂

 

Web sitelerinden tüm detaylara ve seminer programına da ulaşabileceğiniz fuarda onlarca şirket stant açacak. Benim de aralarında olduğum pek çok konuşmacı bildiklerini paylaşacak. Ve en önemlisi, yoğunlukla İnsan Kaynakları’na gönül vermiş yüzlerce profesyonel orada olacak. Bitti mi? Tabii ki bitmedi. 🙂 Esas güzelliği, bu fuarın pek çok İK zirvesinden ve etkinliğinden kayda değer bir farkı olması: Marmara’nın her yerinden üniversite öğrencileri gelip iş hayatıyla belki de ilk tanışma anını tecrübe edecek.

 

Etkinlik Kocaeli’de.

 

İstanbul’da olmayan etkinlikleri ayrı bir seviyorum. Fildişi kulemizde oturup “İstanbul” isimli ülkemizden dış dünyaya bakarak yargılarda bulunmanın yanlış olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden, ne kadar uzakta olursa olsun Türkiye’nin gidebildiğim her noktasına giderek oradaki profesyonellerle ve öğrencilerle buluşmak benim için çok keyifli. (Tamam şimdiye kadar en uzak gittiğim nokta Konya Selçuk Üniversitesi oldu. Ee ama Kars Kafkas Üniversitesi davet etti de ben mi gitmedim? 🙂 )

 

Velhasılı efendim, DOMİF 3 gün sürecek, ben de ilk gününde yani 8 Mayıs Perşembe günü saat 15:00’te bir sunum yapacağım. Genç arkadaşlara şurada da yazdığım Yaşam Travması teorimden biraz bahsedeceğim. (Korkmayın ama, travmayı önleyici faaliyetler ve önerilerden de bahsedeceğim. 🙂

 

Vakti olan, yakınlarda bulunan herkesi beklerim.

 

(Bu arada, fırsatınız olursa daha erken gelin bence. Saat 14:00’te Sayın Türker Baş’ın bir sunumu olacak, onu da kaçırmayın. 🙂 )

 

davetiye

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s