selinyetimoglu.com

PCC Profesyonel Kariyer Koçu & Kariyer Danışmanı, Ex-HR

BirAda Geliştiren Kitap Kulübü başlıyor!

Yorum bırakın

Bir süredir beni heyecanlandıran yepyeni bir duyuruyu önceki gün Instagram’da paylaştım ve gösterilen ilgi üzerine buradan da paylaşmak istedim. Duyuruyu aynen paylaşıyorum:

Kendini geliştirmeyi ve okumayı sevenlerle İstanbul’da ayda bir gerçekleştireceğimiz “BirAda Geliştiren Kitap Kulübü” başlıyor!

• Kitap kulübü nasıl işliyor?

Her ay yapacağımız buluşmaya kadar belirlenen kitabı aynı anda okuyoruz. Buluşunca kitap üzerine sohbet ediyor ve kitapta aktarılan bilgi ve yöntemleri somut şekilde hayatımıza nasıl adapte edebileceğimizi tartışıyoruz.

 

• Kimler katılsın?

Ayda bir buluşup kişisel gelişime katkı sağlayacağımız bir etkinlik serisi olacak. Bu nedenle düzenli katılım sağlayabilecek, gelişime önem veren ve bu konularda okumayı seven katılımcılar daha fazla faydalanacaktır.

 

• Katılmak için ne gerekir?

Katılım için herhangi bir ücret gerekmiyor. Buluşmaları ulaşımın kolay olacağı bir lokasyonda, muhtemelen Kadıköy’de bir kitap kafede yapacağız.

 

Kitaplar nasıl seçilecek?

Kişisel gelişim kitaplarını seçerken çoğunluğu ilgilendiren bir konuya dair doğrudan çözüm öneren, ciddiyetle ve konunun uzmanı tarafından yazılmış kitaplar olmasını önemseyeceğiz. Whatsapp grubunda birlikte belirleyeceğimiz önerileri anket yaparak değerlendireceğiz.
Whatsapp grubunda kitap önerileri ve kişisel gelişim odaklı paylaşımlara şimdiden başlayarak, önümüzdeki aylarda buluşmaları başlatacağız.
Gruba katılmak isteyenler bana yazabilir. 📩

Eğer bende kayıtlı değilseniz telefon numaranız ve isminizi mail ile info@selinyetimoglu.com adresine iletin ki whatsapp grubuna şimdiden ekleyelim.
Grupta ilk etapta sadece kişisel gelişim odaklı okuma yapacağız. Hatırlatmış olayım.

 

Grupta şimdiden 65 kişi olduk. Siz de gelsenize. 🙂

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s