selinyetimoglu.com

PCC Profesyonel Kariyer Koçu & Kariyer Danışmanı, Ex-HR

24-25 Ekim’de TEGEP ile Fenerbahçe Divan’dayız

Yorum bırakın

Yaşadığımız yüzyıl teknoloji ve insanın sıkça karşı karşıya geldiği, çarpıştığı ve iç içe geçtiği bir dönem. Çarpışmalar hem yıkımları hem de doğumları beraberinde getiriyor. Baş döndürücü bir değişim ve dönüşümün içindeyiz. Gelecek bir taraftan bizi büyülerken, diğer taraftan da ürkütüyor. Bu duygular bizi yeniden konumlanmaya, değişmeye ve gelişmeye zorluyor. Öğrenme yeniden tanımlanıyor. Rol ve sorumluluklarımız her gün değişiyor.

Teknoloji ve dijitalleşme büyük bir hızla hayatımızın her alanına nüfuz ederken bir yandan zindelik, dayanıklılık ve yavaşlama kavramlarını konuşuyoruz. Sürekli değişimin yarattığı hız ve karmaşa, bizi her alanda daha çevik ve sade olmaya itiyor. Yapay zeka ve robot teknolojisi tüm iş yapış şeklimizi değiştirmeye adayken işte anlam arayışımız güçlü bir şekilde devam ediyor.

TEGEP 8. Eğitim ve Gelişim Zirvesi, işte tüm bu çarpışmaların getirdiklerini, öğrenme ve gelişim dünyamıza ve biz profesyonellere yansımalarını masaya yatıracak. Konu uzmanlarının, farklı kurumlardan yüzlerce öğrenme ve gelişim profesyonelinin katılımıyla gerçekleşecek onlarca oturumla çarpışmaları tüm çeşitliliği ve zenginliğiyle önümüze serecek.

Bu sene sekizincisi gerçekleştirilecek olan zirvede, her yıl farklı bir tema çerçevesinde, eğitim gelişim alanına dair pek çok konunun ele alındığı, geniş kapsamlı ve zengin bir içerik sunuluyor. TEGEP Eğitim ve Gelişim Zirvesi bu yıl sekizinci kez, 24-25 Ekim 2018 tarihinde, «Çarpışma» teması ile gerçekleşecek

Geçen sene benim de katıldığım zirvede “İşimiz Gücümüz SEN” teması altında, 26 farklı oturumda, yurt içinden ve yurt dışından 28 konuşmacı yer aldı. 700 kişinin katıldığı geçen seneki zirveden aklımda kalan en etkileyici oturumlardan biri Emin Çapa’nın konuşmacı olduğu oturumdu. Bu sene için şimdiden merakla beklediğim konuşmalar Claudia Benassi, Özgür Bolat ve Serdar Kuzuloğlu’nun konuşmaları.

Özellikle benim gibi eğitim sektöründeyseniz, eğitimci veya danışmansanız, İnsan Kaynakları’nda eğitim fonksiyonlarından sorumluysanız veya sadece gelişiminize önem veriyor ve yeni bir öğrenme fırsatıyla ilgileniyorsanız zirveyi öneririm. Geldiğinizde bana haber verin, iki oturum arası kahve içer sohbet de ederiz. 🙂

Fenerbahçe Divan Faruk Ilgaz Tesisleri’nde gerçekleşecek zirvenin kayıt ve program detaylarına zirvenin web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s