selinyetimoglu.com

PCC Profesyonel Kariyer Koçu & Kariyer Danışmanı, Ex-HR

Karantinanın İlk Online İK Zirvesinde “Görüşüyor” Muyuz?

Yorum bırakın

2020 yılında hepimizin hayatı pek çok yönden değişirken, İnsan Kaynakları profesyonellerinin katıldığı zirveler ve konferanslar da değişiyor. Değişime direnenler yok olurken değişime açık kişiler değişime açık organizasyonlarda öğrenmeye devam edecek.

 

İlk online zirve haberi, geçtiğimiz yıllarda katıldığım Employer Brand Summit’ten geldi. İşveren Markası konusuna ilgi duyan İK’cıların ve yöneticilerin takip ettiği zirvenin bu seneki teması “Symphony of HR“.

Türkiye ve dünyadan işveren dünyasının profesyonellerini bir araya getiren, işveren markası kavramını inceleyerek geleceğine yön veren Employer Brand Summit’in 11’incisi bu yıl ilk kez 7 Mayıs’ta online platformda düzenlenecek. LinkedIn Bölge Müdürü Cihan Ak, QNB Finansbank İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Cenk Akıncılar, Rolls-Royce Global İşveren Marka Lideri Dawn Hollingworth, Social Talent Çözüm Stratejisti ve Öğrenme Danışmanı Holly Fawcett, SITA Kıdemli İletişim ve Marka Direktörü Dr. Edna Ayme-Yahil, Quoratio İşveren Markası ve Online İşe Alım Pazarlamacısı Malique Steenbrink’in de aralarında bulunduğu 13 konuşmacının katılacağı etkinlik tüm gün boyunca sürecek.

Dünyadan ve Türkiye’den insan kaynakları profesyonellerinin katılımı ile yapılacak. Employer Brand Summit’te; İK’nın işveren markası paydaşlarıyla uyumu, sürdürülebilir çekim için bilimsel yöntemlerin uygulanması, özgün kuvvetleri keşfetmek için sistematik yaklaşımlar, çalışan deneyimi ve aday deneyimini güçlendirme, üst yönetimden ilgi ve yatırım almanın ayrıntıları, markanızı kampüsten başlayarak yönetme, hep gündemde kalmak için yapılması gerekenler, gündeme uygun olarak da Koronavirüs sırası ve sonrası neler yapılıyor, neler yapılacak gibi merak uyandırıcı konular masaya yatırılacak.

Employer Brand Summit ile ilgili detaylı bilgiye web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Geçen sene Wyndham Grand Hotel’de gerçekleşen zirveyle ilgili yorumlarımı ve öğrendiklerimi paylaştığım yazımı buradan okuyabilirsiniz.

 

7 Mayıs’ı takviminize yazmayı, siteden kayıt yaptırmayı ve o gün ekran başında yerinizi almayı unutmayın. 🙂

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s