selinyetimoglu.com

PCC Profesyonel Kariyer Koçu & Kariyer Danışmanı, Ex-HR

İşveren Markası, İnsan Kaynakları’nın Geleceğidir!

Yorum bırakın

Evet, çok iddialıyım.

Çünkü İşveren Markası, İK’nın 5 yıl sonra kendisini çoktan görmeye başlamış olması gereken yerdir.

İşveren Markası, kurumunuzda kurduğunuz yapıyı sanki içinde yalnız en sevdiğiniz oturacakmışçasına özenle ve sevgiyle kurabilmektir…

İşveren Markası, çalışanların yalnızca açlıklarını giderecek bir ekmek yapmak değil, zihnini ve ruhunu da doyurmaktır…

Geçen sene konferanstan sonra People Make the Brand’i böyle yazmıştım. Geçtiğimiz senelerde olduğu gibi, bu sene de dünyadaki en iyi işveren markası örneklerini bulup sahneye çıkarıyor People Make The Brand Konferansı.

isveren-markasi-konferansi

Bu sene 4 Kasım 2016 tarihinde Shangri-­‐La  Bosphorus’ta gerçekleşecek konferans, işlenecek vaka sayısı ve konuşmacı çeşitliği ile Orta Doğu’nun en büyük işveren markası konferansı olma özelliğini taşıyor. Katılımcıların 2016’da Universum’un 50.000’e yakın Y Kuşağı ile gerçekleştirdiği ideal işveren araştırması sonuçlarına dair önemli içgörüler edinecek olmaları, konferansın dikkat çekici olmasında önemli bir unsur.

People Make the Brand Konferansı, işveren markasına dair teorik altyapı sağlamaktan daha fazlasını, katılımcıları güçlü deneyimlerlerle buluşturmayı vadediyor. Açılışını Evrim Kuran’ın yapacağı konferansta küresel işveren markası çalışmalarında dünyanın en önemli stratejisti sayılan Richard Mosley ve Universum Global Danışma Kurulu Başkanı Claudia Tattanelli de sahne alacak. Onlarca sektörden 200’ün üzerinde işveren markası ilgilisinin buluşacağı konferansta, Coca-­‐ Cola, BBVA, Heineken ve P&G şirketleri işveren markası yolculuklarını anlatacak. Ayrıca konferansta işveren markası metrikleri, global işveren markalarının lokal uygulamaları, çalışan değer önermesi geliştirme süreci ve sürdürülebilir işveren markası stratejileri konuları derinlemesine irdelenecek.

Konferans programı ve kayıt detaylarıyla ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilir, gelişmelerden haberdar olmak için aşağıdaki sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

 

Instagram : https://www.instagram.com/peoplemakethebrand/

Twitter : https://twitter.com/MaketheBrand

Facebook : https://www.facebook.com/peoplemakethebrand

LinkedIn : https://tr.linkedin.com/in/peoplemakethebrand

4 Kasım’da konferansta görüşmek üzere!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s