selinyetimoglu.com

PCC Profesyonel Kariyer Koçu & Kariyer Danışmanı, Ex-HR

Genç Profesyoneller Kulübüne Davetlisiniz! #gencimprofesyonelim

Yorum bırakın

genc-profesyoneller-kulubuDaha önce kitaplarından “Koçluk ve 4. Boyut”u ve “Yumuşak Güç”ü bu sayfalarda paylaştığım, Türkiye’de koçluğa değer katan, Koçluk Platformu Derneği’nin başkanı, Mobbing konusunda ülkemizdeki önemli çalışmalara imza atan sayın Çağlar Çabuk’un eğitim ve gelişim hizmetleri sunan akademisi 4B, Bahçeşehir Üniversitesi işbirliğiyle Genç Profesyoneller Kulübü’nü kurdu!

 

Bu kulüp, bir sosyal sorumluluk projesi olmakla kalmayıp kendi sosyal sorumluluk projelerini planlamak, yürütmek, yönetmek isteyen genç profesyonellere de kapılarını açtı.

 

Benim de çekirdek ekipte yer alma fırsatı bulduğum bu değerli projeyi tüm genç profesyonellerle buluşturmak için 23 Ekim Perşembe akşamı Bahçeşehir Üniversitesi Galata Kampüsü’nde bir araya geliyoruz.

 

“Neden GPK’dasın?” diye sordular, ben de “GPK’yı anlatıyorum gözlerim kapalı” dedim ve yanıtımı verdim! 🙂

 

 

Toplumun; eğitim, sağlık, çevre vb. konularda farklılaşan gereksinimleri içinde, özellikle iş yaşamında insan kaynağının geliştirilmesini hedefleyen yeni bir proje olan Genç Profesyoneller Kulübü ile tanışmak için web sitesini inceleyebilir, hatta isterseniz hemen üye de olabilirsiniz. 😉

 

23 Ekim 2014 tarihinde, 18.30 – 21.00 saatleri arasında Bahçeşehir Üniversitesi, Galata Kampüsü, 8. Kat, 803 numaralı sınıfta buluşmak dileğiyle…
Katılım bilginizi 21 Ekim 2014’e kadar bilgi@gencprofesyoneller.net adresine iletebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s